Адміністрація навчального закладу

/Files/photogallery/Директор Юр`ева Л.В..JPG

Юр’єва Людмила В’ячеславівна
Посада : директор Комунальної установи Сумський спеціальний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 37 «Зірочка», м.Суми, Сумської області.
- учитель музики
- учитель початкових класів шкіл для сліпих та слабозорих. Тифлопедагог дошкільних закладів. Логопед.

Стаж педагогічної роботи: 20 років

Кваліфікаційна категорія : «спеціаліст вищої категорії»

Педагогічне звання : «старший учитель»

Юр’єва Л.В. сприяє створенню комфортних умов для становлення особистості дитини з порушеннями зору, розвитку її здібностей та талантів,спрямовує діяльність педагогічного колективу та медичного персоналу рівних умов для доступу дітей з порушеннями зору до якісної освіти, виховання конкурентно спроможного випускника навчально – виховного комплексу, здатного здобувати подальшу освіту в загальноосвітньому просторі. Успіх її роботи забезпечується невичерпним ентузіазмом, сучасним підходом до освітніх завдань, творчим натхненням і горінням.

Творче кредо: «Хто не дивиться вперед, залишається позаду»

Запорожченко Лариса Іванівна/Files/images/Вихователь-методист Запорожченко Л.І..JPG

Посада : вихователь-методист Комунальної установи Сумський спеціальний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 37 «Зірочка», м.Суми, Сумської області.

Спеціальність:

- вчитель початкових класів, вихователь дітей дошкільного віку

Стаж педагогічної роботи: 17 років

Кваліфікаційна категорія : «спеціаліст вищої категорії»

Найважливішими цінностями для неї є дитина і педагог, здатний розвивати задатки, талант, здійснювати соціальний захист своїх вихованців, зберігати індивідуальність.

Сприяє злагодженості в організації роботи всіх педагогів, для того щоб дітям було комфортно та цікаво, щоб з бажанням йшли до НВК.

Творче кредо: «Не думайте про сьогоднішню невдачу, але думайте про завтрашній успіх»

Басова Ольга Анатоліївна/Files/images/Заступник директора Басова О.А..JPG

Посада : заступник директора з навчально-виховної роботи Комунальної установи Сумський спеціальний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 37 «Зірочка», м.Суми, Сумської області.

- учитель початкових класів

Стаж педагогічної роботи: 25 років

Кваліфікаційна категорія : «спеціаліст вищої категорії»

Педагогічне звання : «старший учитель»

Басова Ольга Анатоліївна – досвідчений, високопрофесійний педагог. Одним із основних завдань своєї роботи вважає використання контролю і керівництва як способу навчити вчителя, допомогти зробити йому ще один крок до педагогічної майстерності, переконатись разом з учителем у можливості й ефективності адаптованого використання сучасних педагогічних технологій.

Творче кредо: «Любов виховується любов’ю. Особистість виховується особистістю. Порядність виховується порядністю.»

Методичне кредо членів адміністрації «Працювати з педагогом так, як би ми хотіли, щоб педагог працював з дітьми»